Naklejki z imieniem • Podpisane Katarzyna Heppenstall

Opis

Przedszkole bywa dla dziecka drugim domem. Dlatego ważne jest, żeby przyniesione do niego rzeczy były odpowiednio oznaczone i podpisane po to, żeby nikt nie miał wątpliwości, do kogo należą. Tym bardziej że coraz więcej dzieci zmaga się z różnymi alergiami, szczególnie tymi pokarmowymi. Firma podpisane.pl oferuje ciekawy wybór oznaczeń, które z łatwością można umieścić na bluzce, kapciach, ulubionej zabawce, książkach czy bidonie z wodą lub sokiem. 

Naklejki z imieniem pomogą dziecku z łatwością spakować swoje rzeczy do czasu przyjścia rodziców. Wśród oferowanych naklejek są te z obrazkami, dedykowane szczególnie tym najmłodszym, którzy mają jeszcze problemy z czytaniem, za to świetnie rozpoznają kształty i kolory. Ich duże odpowiedniki są świetnym rozwiązaniem do oznaczenia większych rzeczy jak worek na odzież sportową, zeszyty czy kubeczek.

Ich dużą zaletą jest solidne wykonanie, a także możliwość prania ich w pralce oraz prasowanie bez obaw o ich uszkodzenie czy trwałość. Firma oferuje szeroki wybór naklejek, a te nalepione na pudełka z żywnością można bez problemu myć w zmywarce.

Data dodania: 30-04-2019DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Miejscowe Firmy