Leczenie alkoholizmu Poznań

Opis

Leczenie alkoholizmu w Poznaniu oferuje gabinet specjalistyczny renatagraduszynska.pl, w którym przyjmują terapeuci oraz psychologowie. Osoba uzależniona, która chce poddać się terapii, znajdzie tam pomoc. Również osoby, które są współuzależnione, powinny skorzystać z pomocy psychologa. Współuzależnienie to pewien stan psychiczny, szereg zachowań, które nie pomagają obydwu stronom. Z pomocy tegoż gabinetu mogą skorzystać nie tylko osoby uzależnione od alkoholu, ale także od narkotyków, zakupów, seksu czy hazardu, bo uzależnienie to pewien schemat.

Do tego gabinetu mogą zgłosić się osoby, które mają też problem z dziećmi. Przyjmuje tam psycholog dziecięcy, który potrafi rozpoznać i dotrzeć do dziecka. W przypadku maluchów warto skorzystać z pomocy psychologa, gdy rodzic widzi zmianę zachowania dziecka - często jest to oznaką jakiś problemów, z którymi mierzy się młody człowiek.

Data dodania: 27-11-2018DODAJ OPINIEDo gabinetu pani Renaty chodził mój brat i muszę przyznać, że bardzo mu pomogła w walce z alkoholizmem.


Ocena 3


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Miejscowe Firmy