Blackmagic ultrastudio

Opis

Sklep Cyfrowa Republika to wyjątkowe miejsce, w którym można zaopatrzyć się we wszystko, co potrzebne do produkcji i edycji materiałów wideo, fotografii i szeroko pojętej grafiki komputerowej.

Sklep ma w swojej ofercie m.in. takie kategorie urządzeń jak kamery, statywy, nagrywarki, różnego rodzaju nośniki danych, konwertery, routery czy urządzenia do przechwytywania i podglądu obrazu. Przykładem tej ostatniej kategorii produktów możemy być urządzenie BlackMagic UltraStudio, czyli niewielkich rozmiarów gadżet umożliwiający przechwytywanie sygnału HDMI i SDI przez złącze Thunderbolt. Sprzęt jest od razu zasilany przez wymieniony rodzaj złącza. Urządzenie charakteryzuje się niewielkim rozmiarem (mieści się w dłoni), ale pracuje w pełnej jakości emisyjnej i współpracuje z popularnymi aplikacjami w systemie Windows i Mac. 

Jeśli szukasz wysokiej jakości sprzętu do przechwytywania sygnału lub profesjonalnych urządzeń do produkcji i edycji materiałów wideo, w sklepie znajdziesz mnóstwo tego typu produktów w niezwykle atrakcyjnych cenach.

Data dodania: 08-07-2018DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Miejscowe Firmy