eMagazyn24 • Metalowe regały

Opis

Asortyment przedsiębiorstwa zawiera wysokiej klasy, funkcjonalne i trwałe elementy wyposażenia przeznaczone do magazynu czy zakładu przemysłowego. Poza tym z oferty mogą skorzystać również klienci indywidualni, którzy chcą stworzyć przydomowy warsztat.

Firma oferuje między innymi metalowe regały półkowe. Konstrukcja prezentuje się estetycznie, została wykonana z blachy stalowej i pomalowana farbą proszkową. Półki są wyprodukowane z płyt MDF. W zależności od potrzeb konsumenci mogą zamówić modele w różnych rozmiarach. Co więcej, dzięki technologii plug-in (bez użycia śrub), montaż regału jest szybki i wygodny. Asortyment zawiera także pojemniki plastikowe, drabiny, kontenery magazynowe, beczki, kanistry, wagi, wciągarki oraz środki chemiczne do czyszczenia różnych powierzchni.

Szczegółowe informacje na temat sprzedawanych artykułów można znaleźć na stronie internetowej emagazyn24.pl. Dodatkowo pytania należy przesyłać poprzez formularz online lub skontaktować się z przedsiębiorstwem telefonicznie.

Data dodania: 22-09-2023DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Miejscowe Firmy