Pizza rokietnica • Mister Pizza Poznań

Opis

Menu dostępne w prezentowanej pizzerii zawiera ponad trzydzieści pozycji. Właściciel Mister Pizza skupił się tylko na włoskim placku, aby wydobyć z niego maksimum smaku i aromatu. Dodatkowo w ofercie znalazło się miejsce dla klasycznych sosów, które z pewnością będą doskonale pasowały do oferowanych dań. Pizze są dostępne w dwóch rozmiarach, z czego większa ma średnicę pięćdziesięciu centymetrów. 

Restauracja mieści się w Poznaniu, ale obsługuje też klientów z pobliskich miejscowości. Pizza jest dostępna w Rokietnicy, Kiekrzu i kilku innych miastach. Koszt dowozu jest uzależniony od wielkości zamówienia. 

Wśród najczęściej zamawianych pozycji z menu jest pizza diabelska. Wybierają ją osoby, które lubią sporą dawkę pikantnych składników. Papryczki pepperoni, cebula, czosnek i piekielne mięso to składniki, które dodają wyraźnego smaku tej potrawie. Bardzo łagodna z kolei jest opcja broccoli. Na wypieczonym cieście znajdziesz zielone brokuły, mozzarellę, szynkę oraz delikatny i kremowy ser topiony.

Data dodania: 19-07-2022DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Miejscowe Firmy