"MEDAMI" Teresa Derebecka | leczenie odleżyn

Opis

Chirurgia to specyficzna dziedzina medycyny. Nie wystarczy wiedza, konieczna jest praktyka i doświadczenie z różnymi przypadkami. Oprócz tego wymagane są umiejętności manualne, opanowanie w stresujących sytuacjach, których nie brakuje w codziennej pracy.

Coraz częściej specjaliści otwierają swoją prywatną praktykę lekarską bądź wykonują świadczenia odpłatne w przychodniach. Jest to kosztowne, lecz znacznie ułatwiające życie wielu osobom. Niejednokrotnie czas oczekiwania na wizytę u specjalisty to kilka, a nawet kilkanaście miesięcy. W przypadku tej dziedziny jest to niekorzystne dla pacjenta, a czasami wręcz niemożliwe z przyczyn doznanych urazów.

Jest też znana tzw. mała chirurgia. Wykonywane w jej ramach zabiegi to małe ingerencje w ciało. Co ważne, nie ma konieczności leżenia w szpitalu. Wszystko odbywa się w ciągu jednego dnia w gabinecie zabiegowym.

W Gdyni prywatnie przyjmuje chirurg pracujący w Medami. Jest to przychodnia godna polecenia z uwagi na zakres i jakość świadczonych usług.

Data dodania: 22-02-2020DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Miejscowe Firmy