Legowiska dla yorka

Opis

Coraz bardziej zatrute środowisko i coraz gorsza jakościowo żywność powoduje alergie nie tylko u ludzi, ale także u zwierząt, co szczególnie daje się obserwować u kotów i psów. Mając w domu psa alergika, warto zadbać, aby środowisko, które go otacza, było mu przyjazne. Antyalergiczne, komfortowe legowiska dla yorka, Beagle'a, doga niemieckiego czy kundelka możesz zakupić w atrakcyjnych cenach na stronie beds4dogs.pl. Są to posłuchania prosto od producenta, którego priorytetem jest zadowolenie nie tylko klientów, ale także czworonogów.

Produkowane są tutaj legowiska w wielkościach od S do XL w trzech wersjach: Standard, Premium i Platinum. W zależności od tego ile chcesz wydać za posłanko dla swojego przyjaciela, możesz wybierać spośród tych trzech serii, które różnią się od siebie ilością poduszek, materiałami do wypełnienia, a także materiałami zewnętrznymi. Którekolwiek wybierzesz, możesz mieć pewność, że jest ono wykonane z poliestru, który jest wrogi roztoczom, pleśniom i insektom, dlatego Twoje zwierzątko, śpiąc wygodnie w takim legowisku, na pewno będzie bezpieczne.

Data dodania: 17-02-2019DODAJ OPINIEW tym sklepie internetowym zakupiłam bardzo dobrej jakości legowisko dla naszego małego yorka.


Ocena 3


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Miejscowe Firmy