https://www.czymdoslubu.pl/ogloszenia/pomorskie/gdansk.html

Opis

Kareta, dorożka, specjalny rower, a może jednak samochód do ślubu? W Gdańsku i w wielu innych miastach Polski wybór jest niemalże nieograniczony, wszystko zależy od naszej wyobraźni i zasobności naszego portfela. Aby pomóc przyszłym małżonkom dokonać wyboru tego najbardziej odpowiedniego pojazdu, powstał portal CzymDoŚlubu.pl. Jak nietrudno się domyśleć, najwięcej jest tam ofert dotyczących wypożyczeń samochodów na ślub, takich jak:

  • limuzyny
  • samochody retro
  • mercedesy
  • i wiele innych najróżniejszych aut.

Jednak tych nieco bardziej oryginalnych pojazdów ślubnych również nie mogło zabraknąć wśród wielu ogłoszeń zamieszanych na portalu.

Warto pamiętać, że wybierając pojazd, jakim pojedziemy do ślubu, powinniśmy kierować się nie tylko jego wyglądem, ale też tym, jakie będą nasze stroje w dniu ślubu. Poczytasz o tym w poradniku zamieszonym na podanej stronie.

Data dodania: 14-07-2018DODAJ OPINIEJa myśląc nad autem , które zawiezie mnie i mojego przyszłego męża do ślubu wpadłam na pomysł auta retro, jakiegoś Cadillaca. I dzięki firmie CzymDoŚlubu.pl moje marzenie się spełniło.


Ocena 5


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Miejscowe Firmy